Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

За сприяння Київської обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 220 учасників антитерористичної операції

З початку 2018 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались 930 безробітних осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), з них 102 особи з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 826 учасників АТО.

«Київська обласна служба зайнятості надає профорієнтаційні, консультативні послуги, проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до їх фаху та кваліфікації», - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Демобілізовані військовослужбовці, які звернулися до державної служби зайнятості, мають можливість отримати інформацію про вільні робочі місця в районі, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, відвідати групові консультації – семінари з техніки пошуку роботи, тренінги, міні-ярмарки та ярмарки вакансій, пройти професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації. При обслуговуванні даної категорії громадян, фахівцями центру зайнятості застосовується індивідуальний підхід до кожного.

Так, за сприяння Київської обласної служби зайнятості у січні-липні 2018 року працевлаштовано 223 учасника АТО, з них 13 осіб з інвалідністю.

Найбільш працевлаштовано у сфері переробної промисловості - 28,5%, сільські роботи та лісове господарство- 20,8%, оптова та роздрібна торгівля-18,5%, державне управління й оборона - 12,3%.

17 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу у сфері роздрібної торгівлі, розведенні тварин, сфері перевезень, вирощуванні сільськогосподарських культур.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 57 осіб з числа учасників АТО. Професійне навчання за направленням державної служби зайнятості пройшли 57 осіб з числа учасників АТО, у т.ч. 7 осіб з інвалідністю.

�тості за телефоном (044) 296-78-06

Опубліковано: 21 серпня 2018 року