Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Актуальні вакансії Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості станом на 08.02.2021 року

Актуальні вакансії

Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості

станом на 08.02.2021 року

перукар (перукар - модельєр) - 6000    надання перукарських послуг особам літнього віку (стрижка чоловікам та жінкам) клієнтам територіального центру. Режим роботи 0,5 ставки. З досвідом роботи від 1 року.

сестра медична (брат медичний) - 6000   старша медична сестра: проведення медичних оглядів дітей, організація харчування, надання долікарської та невідкладної допомогу дітям;  проведення профілактичних щеплень, ведення документації. Наявність попереднього медичного огляду.

робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків - 6000 виконання дрібного ремонту (заміна замка, лампочки та інший побутовий ремон) на дому клієнтів територіального центру, людям похилого віку. З досвідом роботи від 1 року.

інженер з нормування праці 15000 встановлення технічно обгрунтованих норм робочого часу по різним видам робіт (хронометраж, фотографія ро. часу); аналіз і коригування діючих норм; складання звітності та внесення розрахованих норм трудовитрат в 1С. Знання ПК (офісний пакет, 1С). Обов'язково з досвідом роботи. З/ плата за результатами співбесіди.

Місце проведення робіт м. Боярка, наявний службоаий транспорт (розвозка).

комплектувальник  - 12000 оператор-комплектувальник: прийом і сортування продукції на складі; підготовка продукції до відвантаження; проведення інвентаризації. Обов'язково досвід роботи на штабелері. Робота передбачає фізичне навантаження. Заробітна плата відрядна. Місце проведення робіт м. Боярка, наявний службоаий транспорт (розвозка).

складальник виробів з пластмас  - 10000 складання виробів з пластмас (вентиляційні решітки, побутові вентилятори) руками і з використанням ручного інструмента. Заробітна плата відрядна. Місце проведення робіт м. Боярка, розвозка за рахунок роботодавця.

ливарник пластмасс   - 12000   виконання виробничих завдань з лиття виробів з пластмасу під тиском на термопластавтоматах із застосуванням простих прес-форм. Контроль якості продукції. Заробітна плата відрядна. Місце проведення робіт м. Боярка, наявний службовий транспорт (розвозка).

Контактні телефони: (04563)9-19-68; 5-96-11; 5-45-79.

Опубліковано: 09 лютого 2021 року