Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Білоцерківською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за фактом грабежу

Так, житель міста Біла Церква, який відбував покарання за вчинення тяжких злочинів, звільнившись  з місць позбавлення волі в квітні 2020 року, і вчинив новий умисний, корисливий злочин .

Так, 21 травня 2020 року близько 14 години 30 хвилин  зловмисник, знаходячись поблизу супермаркету «Сільпо» , що по вул. Сквирське шосе 230, помітив жінку, яка, тримаючи свою жіночу сумку на лівому лікті, рухалась в сторону центрального входу до дендропарку «Олександрія».

В цей час обвинувачений, наздогнавши останню на стежці біля  центрального входу до дендропарку «Олександрія», шляхом ривка намагався зірвати з потерпілої її сумку  з мобільним телефоном та грошима, однак, не зміг  подолати опір потерпілої.

Дії зазначеної особи кваліфіковано за ч.2 ст. 15  ч.2 ст. 186 КК України як закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно.

За вчинення вказаного правопорушення, злочинцю загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Заступник керівника
Білоцерківської місцевої прокуратури                                      С. Лужецький

Опубліковано: 02 червня 2020 року