«Зачаруй мене розмовою - українською мовою»

Управлінням культури і туризму Білоцерківської міської ради протягом жовтня-листопада 2021 року було організовано та проведено онлайн конкурс до Дня української писемності та мови «Зачаруй мене розмовою - українською мовою», з метою розвитку дитячої та юнацької виконавчої майстерності та популяризації творчості місцевих авторів.

Учасниками конкурсу стали 92 учня мистецьких шкіл, вихованців та учасники творчих колективів, студій художнього читання м. Біла Церква та Білоцерківської міської територіальної громади.

Оцінювання робіт проводилося журі у трьох вікових категоріях, враховуючи такі критерії як: рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність), мовна та сценічна культура (артистичність), художнє та музичне оформлення, оригінальність подачі матеріалу.
 Ми раді привітати тих, хто цього разу став найкращим і отримав звання переможця.

Протокол міського онлайн конкурс до Дня української писемності та мови «Зачаруй мене розмовою – українською мовою»

Голова журі:  Аксенія Жукова – головний спеціаліст управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Члени журі:

- Болховітіна Ольга – режисер, художній керівник театральної студії «Театр CITY», завідуюча  театрально-хореографічним відділом КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №3.

- Олена Калініченко – артистка драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.

- Наталія Юдіна - головний спеціаліст управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Прізвище ім’я учасника

Вікова категорія

Назва навчального закладу, творчої студії

Місце

Василенко Захар

молодша

БСПМШ№16 ім. М. О. Кириленка.

Гончар Марта

КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П. Красножона бібліотека-філія № 6

Чайка Діана

молодша

БНВО "Перша Білоцерківська гімназія". Театральна студія «Пролог» ЦПО «Соняшник» БМР.

Жук Марія

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 17

Мельніченко Софія

молодша

Білоцерківська гімназія - початкова школа №15.

Шевченко Назар

Сергієнко Катерина

Гришко Євгеній

Онопрієнко Вікторія

Терезинська селищна бібліотека

Толочко Дар’я

старша

Ліцей «Білоцерківський колегіум БМР.

Рудичева Марія

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, бібліотека-філія №10

Гончар Поліна

КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П. Красножона бібліотека-філія № 6

Шемшук Юлія

старша

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4.

Опубліковано: 23 листопада 2021 року