З 15 вересня до 04 жовтня відбудеться голосування за Громадський бюджет 2021

П’ятий рік ми реалізовуємо Громадський бюджет. Цього року окрім Білої Церкви приймають участь й села та селища всієї нашої громади.

Рішенням виконавчого комітету міської ради, який відбувся 06 вересня 2021р. затверджено переліки великих та малих проєктів, які допускаються до голосування. Всього допущено 14 ідей на реалізацію кожного з яких, згідно кошторисів, необхідна сума до 2,5 млн грн. (великі проєкти) та 23 малих проєкти (кошторис до  300 тис. грн).

Нагадаємо: цього року 11 млн 075 тис. грн з місцевого бюджету буде спрямовано на реалізацію кращих пропозицій, які оберуть наші мешканці.

Отож, перелік великих проєктів:

• Народний символ вишиванка-мурал
  • 007   Пам’ятник Гетьману Івану Мазепі
  • 009   Історичний сквер по вулиці Фастівська
  • 014   Зона відпочинку «Чисті джерела» с. Шкарівка
  • 017   MIIIIIIIKRO PARK (рекреаційна зелена зона на Залізничному селищі).
  • 018   «Томилівська соляна градирня» відновлює імунітет та покращує здоров'я
  • 020   Монумент (пам'ятник) «СОНЯХИ» (без вказання місця розташування)
  • 025   Встановлення пам'ятника Героям російсько-української війни (без вказання місця розташування)
  • 028   Парк динозаврів
  • 034   Острів Паустовського – туристичний магніт Білоцерківщини
  • 038   Площа відпочинку «Сонячне сяйво»
  • 045   Діджитал-мурал «Біла Церква -  історичне місто»
  • 046   Облаштування площі для проведення етно- та гастрофестивалів Українського козацтва в с. Мазепинці Білоцерківської міської територіальної громади
  • 048   Замкова гора: віртуальна подорож в минуле
  • Комплексний історико-освітній проект, який познайомить мешканців та гостей міста Біла Церква з його тисячолітньою історією. Складові проекту: створення відеоролику про історію міста, встановлення тактильного макету Білоцерківської фортеці, інформаційні стенди з віртуальною мандрівкою в минуле (360-тур) та благоустрій прилеглої території.

Перелік малих проєктів, що будуть винесені на голосування:

• 002   Зменшена копія Башти Шухова
  • 004   Улаштування площі перед Церквою Покрова Присвятої Богородиці село Сидори
  • 008   Погруддя отману Михайлу Палію-Сидорянському у селі Сидори Білоцерківської МТГ
  • 010   Стенди «Як виглядали вулиці Білої Церкви на початку ХХ століття»
  • 011   Міні скульптурки «Видатні особи Білої Церкви»
  • 012   Міні-скульптурки «Історичні моменти Білої Церкви»
  • 013   Міні-скульптурки «Історичний побут білоцерківців»
  • 015   «Я люблю Дрозди» - АРТ - об'єкт та фотозона.
  • 019   «Облаштування простору для відпочинку «Тарасовими стежками».
  • 021   Зона відпочинку в селі Мазепинці
  • 022   Облагородження в'їзду в село Мазепинці
  • 027   Екологічна стежка
  • 029   Облаштування велосипедних парковок у місті Біла Церква
  • 030   Настільний теніс для всіх
  • 031   Шахматне містечко
  • 032   «Молодіжна алея»- місце комфортного і затишного відпочинку для всіх і кожного
  • 033   Сквер відпочинку у селі Вільна Тарасівка
  • 035   Облаштування тренувально-вигульного майданчика для собак
  • 036   Благоустрій та озеленення центрального парку смт Терезине
  • 037   Проект створення ландшафтного  навчально-дослідного центру «Екошкола»
  • 042   Еко лавки
  • 043   Лавки-тетріс центральний пляж
  • 049   Сквер відпочинку у мікрорайоні Гайок

Отож, з 15 вересня р по 04 жовтня ц.р. відбудеться голосування за вищезазначені проєкти.

Голосування - відкритий процес визначення жителями Білоцерківської міської територіальної громади, віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Голосування за проєкти для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету Білоцерківської міської територіальної громади проводитиметься шляхом:

-електронного голосування за допомогою платформи електронної демократії «E-DEM Громадський бюджет» за посиланням: https://budget.e-dem.ua/landing.

Щоб проголосувати за проєкт який Вам імпонує, Вам потрібно авторизуватись на даній платформі натиснувши у верхній частині сайту на меню «Авторизація» обрати зручний для Вас спосіб авторизації через: BankID: ПриватБанку, Монобанку, Національного Банку України; Електронно-цифровий підпис або інший запропонований інтегрованою системою електронної ідентифікації спосіб.

- у пунктах  прийому голосів у паперовому вигляді:

• у приміщенні ЦНАПу за адресою: м.Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 38/12;
  • у приміщенні ЖЕК №7 за адресою: Леваневського, 34;
  • у приміщеннях старостатів сіл та селища.

Там на вас чекатимуть в робочі дня з 09 до 17 год.

Щоб проголосувати за допомогою паперового бланку потрібно мати при собі офіційний документ, який засвідчує, що особа зареєстрована або проживає на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Є можливість  проголосувати за три малих та за три великих проєкти.

Реалізація проектів переможців відбуватиметься у наступному році.

Ознайомитися з проєктами можна на сайті  Білоцерківської міської ради

та за телефоном: +3804563 66-312.

Долучайтеся до голосування!

Ви матимете змогу зробити свій населений пункт привабливішим! Не втратьте свій шанс!

Опубліковано: 10 вересня 2021 року