Визначені лауреати молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади за 2021 рік

22 грудня 2021 року відбулося засідання комісії з присудження молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади за 2021 рік.

За наслідками таємного голосування комісія визначила лауреатів та рекомендувала управлінню з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради винести на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради питання щодо присудження молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади   за 2021 рік:

-  Меримеріну Матвію, скрипалю, учню КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка – за високий рівень виконавської майстерності;

-  Клішиній Станіславі Валеріївні, викладачці по класу вокалу КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 – за творчі успіхи у популяризації вокального мистецтва серед творчої молоді.

Питання про присудження молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади   за 2021 рік буде винесено на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради у січні 2022 року.

Управління з питань молоді та спорту

Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 23 грудня 2021 року