Військові вручили нагороди волонтерам

Напередодні новорічних свят військові 72 ОМБр імені Чорних Запорожців та 95 ОДШБр відзначили тих, хто не шкодуючи свого часу та здоров’я, роблять великий вклад у перемогу – волонтерів.

Офіцер групи цивільно-військового співробітництва 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців Сергій Афанасов подякував волонтерам за їхню турботу, підтримку та невтомну працю.

«Ваша допомога зігріває захисників з 2014 року. Особливо цінною вона є саме зараз», - підсумував офіцер.

Волонтерам були вручені  медалі та відзнаки. Двох волонтерів було відзначено найвищою нагородою 72 ОМБр для цивільних осіб - нагрудним знаком «Україна або смерть».

Організатор заходу, керівник БО «Благодійний фонд «Нескорені 2014» Тетяна Василенко подякувала кожному, хто у цей складний час долучається до волонтерського руху та допомагає Збройним Силам України виборювати перемогу.

Опубліковано: 23 грудня 2022 року