Відновлено особистий прийом громадян керівним складом

Протягом певного періоду, через пандемію коронавірусу COVID-19 та повномасштабне вторгнення ворога у нашу державу особисті прийоми громадян керівництвом громади було призупинено. Всі звернення, які надходили від жителів – приймалися у письмовому вигляді, розглядалися міським головою, секретарем міської ради, заступниками міської голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та, відповідно, результати розгляду надсилалися заявникам.

Наразі, відповідно до розпорядження секретаря міської ради №341 Р від 7 червня 2024 р. «Про організацію особистого прийому громадян керівним складом Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету» з метою забезпечення реалізації права громадян на звернення та особистий прийом затверджено графік, згідно з яким визначено, у які дні відбуватимуться прийоми.

З цього приводу секретар міської ради Володимир Вовкотруб зазначив: «Ми відновлюємо прийом громадян, і перш за все прошу потенційних заявників ознайомитися з Порядком організації та проведення особистого прийому громадян керівним складом Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Акцентую увагу, що запис громадян на особистий прийом до секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, проводитиметься у разі якщо порушене питання залишилося не вирішеним по суті після особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів міської ради та її виконавчого комітету, які здійснюють особистий прийом громадян.

Тобто, першочергово необхідно звернутися у відділ звернень громадян, де вашу заяву скоординують до фахівця певного структурного підрозділу, залежно від піднятої теми. Всі фахівці проводять прийом на своїх робочих місцях, у робочі години. Якщо ж питання не буде вирішено, ви можете пройти процедуру запису до керівного складу».

Графік особистого прийому громадян керівним складом Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету

№ п\п

Дні прийому

Прізвище, ініціали керівника, який веде прийом

Посада керівника, який веде прийом

Години прийому

11.

І-а п’ятниця місяця

Олійник А.О.

керуючий справами виконавчого комітету міської ради

з 10.00-13.00

Особи, які є увільненими від виконання обов’язків у зв’язку із проходженням військової служби у лавах ЗСУ, прийом громадян на цей період не здійснюватимуть.

Тож, наголошуємо, що особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом через відділ звернень громадян, що знаходиться за адресою: м.Біла Церква, вул.Торгова площа, буд 11. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Графік роботи відділу звернень громадян: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця - з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45, субота-неділя – вихідний.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном відділу: (04563) 5-36-64.

Опубліковано: 13 червня 2024 року