Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Юність» з волейболу «КУБОК ВОДОЛІЯ»

24-25 січня на спортивній базі комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» відбувся відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Юність» з волейболу «КУБОК ВОДОЛІЯ» серед дівчат  2007року народження.

Змагання відбувалися за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Київській області.  Головний суддя змагань - Олександр Бочаров (м. Біла Церква).

В чемпіонаті прийняло участь 8 команд: ДЮСШ м. Бориспіль,   ДЮСШ м. Буча,  ДЮСШ № 5 м. Київ, ДЮСШ м.Канів-1, ДЮСШ м.Канів-2, ДЮСШ м. Ірпінь,  ДЮСШ «Локомотив» м. Фастів, ДЮСШ «Юність» м.Біла Церква.

IV місце  ДЮСШ м. Буча.

Після змагань в підгрупах відбулися стикові ігри.

У боротьбі за  І – ІІ місце зустрічалися команди - ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ м.Канів-1. На жаль господарі змагань поступилися в гострій боротьбі команді ДЮСШ м.Канів-1.Третіми стали юні волейболістки ДЮСШ № 5 м. Києва.

Четверте місце посіли спортсмени м.Ірпінь, п’яте місце  -  ДЮСШ  м. Бориспіль, шосте - ДЮСШ м. Канів-2, сьоме місце посіла команда ДЮСШ  м. Буча, восьме місце у команди ДЮСШ «Локомотив» м. Фастів.

В номінації «Кращий гравець» в кожній команді були нагородженні юні спортсменки:

Бовкун Анастасія (м. Біла Церква).

Переможці та призери отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки від відділення НОК України в Київській області. Всі команди та їх тренери отримали сувеніри та призи на згадку про чемпіонат. Заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Корнієнко вручив подяку за розвиток Олімпійського руху на Київщині головному судді змагань Олександру Бочарову.

Вітаємо срібних призерів Відкритого Чемпіонату ДЮСШ «Юність» з волейболу «КУБОК ВОДОЛІЯ»  - команду ДЮСШ «Юність» в складі: Бовкун Анастасію,  Гопайнич Анастасію, Ільяшенко Кіру,  Лісову Ярославу,  Малькевич Ірину, Топоркову Єлизавету, Сич Марію,  Чужу Вероніку, Школенко Катерину, Степуру Дарію, Руденко Ірину, Шейко Катерину та тренера команди – старшого тренера-викладача відділення волейболу Тетяну Леонтіївну Корчагіну.

Опубліковано: 29 січня 2020 року