Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

25 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час засідання було прийнято рішення про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться  25 жовтня 2020 року.

Всього визначено 17 таких місць: стовбові конструкції біля зупинок - БК «Росава» (з  центру), Таращанська (кінцева маршруту № 4), міська лікарня №1 (район аптеки), ТЦ Гермес, ТЦ Гермес № 2, ТЦ Гермес № 3, ТЦ Гермес № 4, ТЦ Гермес № 5, ТЦ Гермес № 6, вул. Соборна,  Укртелеком (в центр), Героїв Небесної Сотні (податкова), Вокзальна (з центру),  Б.Хмельницького (в центр), Фастівська (в центр), а також щити та зупинках Будинок урочистих подій та на бул. Грушевського (м-н Шуруп).

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради та КП БМР «Міськреклама» має забезпечити облаштування місць для розміщення матеріалів перевиборної агітації на період до 23 жовтня ц.р., а також забезпечити зняття матеріалів передвиборчої агітації з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування.

Суб’єкти  виборчого процесу мають здійснювати розміщення матеріалів перевиборної агітації із урахуванням цього рішення, Правил благоустрою території м. Біла Церква, затверджених рішенням міської ради від 11 липня 2008 року № 800, з дотриманням обмежень щодо ведення передвиборчої агітації, визначених чинним законодавством України.

На порядок денний засідання також були винесені такі питання:

- про затвердження складу комісії з розгляду питань щодо присудження Білоцерківської міської премії «За заслуги в галузі освіти»;

- про зміни в штатному розписі управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

- про затвердження штатного розпису управління освіти і науки Білоцерківської міської ради з 26 серпня 2020 року;

- про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 26 березня 2019 року № 192 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради та її складу в новій редакції»;

- про визначення контингенту учнів міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2020/2021 навчальний рік;

- про схвалення проєкту рішення міської ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква підземного газопроводу середнього тиску та споруди від ПрАТ «КАТП-1028»;

- про деякі питання щодо квартирного обліку;

- про затвердження штатного розпису управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради з 01 листопада 2020 року;

- про визнання рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради такими, що втратили чинність;

- про затвердження акта приймання - передачі у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви з державної власності НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ нерухомого майна;

- про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні – грудні 2020 року.

Крім того було розглянуто низку питань щодо присвоєння адрес об’єктам будівництва, надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами товариствам і фізичним особам-підприємцям та опікунських питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Відеозапис засідання можна переглянути на ютуб каналі Білоцерківської міської ради. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 25 серпня 2020 року