Відбулося засідання виконавчого комітету

11 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.
Під час засідання було розглянуто низку питань, які забезпечуватимуть життєдіяльність нашої громади.

Члени виконавчого комітету ухвалили необхідне рішення для  надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України в рамках електронної публічної послуги «єВідновлення».

Уході засідання також було:

-створено комісію по прийняттю в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району нерухомого майна;

-внесено зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 червня 2023 року № 506 «Про проведення Відділенням Національного Олімпійського комітету України в Київській області в м. Біла Церква фінальної частини Олімпійського дня Київщини – 2023», яким змінено дату проведення даного заходу;

-розглянуті рішення про деякі питання щодо квартирного обліку, про взяття на квартирний облік особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, опікунські та інші питання, з яких прийняті відповідні рішення.

Відбулося засідання виконавчого комітету 11072023

Опубліковано: 11 липня 2023 року