Турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат з нагоди Дня захисту дітей

01 червня у Білій Церкві на баскетбольному майданчику БЗШ І-ІІІ ст. №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова ( б-р Олександрійській, 40) відбувся турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 з нагоди Дня захисту дітей серед юнаків та дівчат.

Організаторами заходу виступили Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного  здоров’я   населення «Спорт для всіх» і громадська організація «Білоцерківська федерація баскетболу».

В турнірі взяли участь 20 команд: 16 команд юнаків у двох вікових категоріях: 2003 та 2006 років народження і 4 команд дівчат 2002 року народження.

Переможці та призери турніру отримали грамоти та медалі.

Команди переможці та призери Турніру міста Біла Церква з баскетболу 3х3 з нагоди Дня захисту дітей:

Серед юнаків 2003 року народження
І місце – «Школа 18»
ІІ місце – «ДЮСОК-15»
ІІІ місце – «Бізони»

Серед юнаків 2006 року народження
І місце – «Пірати»
ІІ місце – «Перемога»
ІІІ місце – «Вогняний м'яч»

Серед дівчат – 2002 року народження
І місце – «Марінес»
ІІ місце – «Принцеси»
ІІІ місце – «Барбі»

У заході взяли участь: директор  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного  здоров’я   населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк, майстер спорту України, гравець збірної команди України,  учасник чемпіонату Європи, неодноразовий переможець та призер чемпіонату України, білоцерківець Павло Крутоус.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради

«Білоцерківський міський центр фізичного

здоров’я населення «Спорт для всіх»

Опубліковано: 03 червня 2019 року