Театралізована екскурсія «Історії старого міста» вулицями Білої Церкви до Дня туризму

Протягом останніх років Біла Церква викликає дедалі більший і більший інтерес серед туристів, адже на нашій території розташовано чимало цікавих історичних, культурних, природніх об’єктів,  які заслуговують на увагу.

Дуже часто не лише гості міста, а й навіть самі жителі Білої Церкви не знають родзинки та секрети, історію та легенди рідних вулиць.

Екскурсію під назвою «Історії старого міста» було проведено 27 вересня для колективу управління культури і туризму Білоцерківської міської ради  з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Учасники відчули себе туристами в рідному місті, гуляли, пізнавали історію, відшукували дрібнички в архітектурі, наповнювалися сенсами та атмосферою.

Такі безкоштовні подорожі вже неодноразово організовувалися управлінням культури і туризму  для внутрішньо переміщених осіб, родин загиблих Героїв та інших пільгових категорій.

Якщо такі категорії громадян мають бажання потрапити на екскурсію – графіки їх проведення можна уточнити в управлінні культури і туризму міської ради за тел. (04563) 5-40-65.

Все буде туризм! Все є Україна! Дякуємо ЗСУ!

Опубліковано: 28 вересня 2023 року