Свято у «Злагоді»

З нагоди прийдешнього Дня Святого Миколая у Білоцерківський Центр соціально-психологічної реабілітації «Злагода» завітали поліцейські Київщини.

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, привітав малечу зі святом, вручив солодкі подарунки від поліціянтів та пообіцяв, що вся поліція Київщині сумлінно працюватиме задля того, щоб у дітей було безпечне і спокійне життя.

Також очільником поліції Київщини було вручено листи-подяки за плідну співпрацю працівникам ЦСПРД «Злагода»: Наталі Коляді (в.о. директора), Ларисі Агібаловій (помічник вихователя) та Ірині Маценко (юрисконсульт)

До привітань приєднався начальник Білоцерківського ВП ГУНП в Київській області Михайло Пелех і вручив вихованцям «Злагоди» у подарунок телевізор.

Дітей вітали і представники ювенальної поліції Білої Церкви.

Вихованці «Злагоди» подякували поліціянтам святковими віршами, танцями та піснею про Святого Миколая.

На святковому заході також були присутні Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий та заступник міського голови Катерина Возненко.

Опубліковано: 17 грудня 2021 року