«ХІ Фестиваль волейболу»

Традиційний "Фестиваль волейболу" для вихованців КЗ БМР ДЮСШ "Юність" (старший тренер-викладач відділення Тетяна Корчагіна), став своєрідним екзаменом набутих вмінь та навичок під час навчально- тренувального процесу. Адже в умовах карантину проведення змагань є обмеженим.

Нещодавно відбувся «ХІ Фестиваль волейболу» серед юнаків та дівчат усіх вікових груп. Учасниками заході стали майже 130 учнів відділення волейболу: 3 команди 2005 -  2008 р н;  6 команд 2009 - 2010 р н та 4 команди  2011 р н та молодші.  Діти грали завзято з захопленням, з бажанням до перемоги. За результатами змагань:  в молодшій віковій групі: 1 місце посіла – команда ЗОШ №17, 2 місце виборола - команда ЗОШ №11, 3 місце – збірна команда ДЮСШ «Юність».

У номінації "Кращий гравець" були відзначені : Вікторія Четверик, Олександра Біляченко, Соня Гармаш, Вероніка Іванова, Софія Мегедь, Злата Бондаренко.

В середній віковій групі : 1 місце - команда дівчат ЗОШ № 17; 2 місце - дівчата ЗОШ № 17; 3 місце - збірна команда ДЮСШ Юність.

У номінації "Кращий гравець" були відзначені : Марина Кумейко, Маргарита Гузенко, Віталій Луценко, Анастасія Шимановська, Лілія Шкуренко, Вікторія Леус.

В старшій віковій групі:  1місце - команда дівчат 2006 - 2008 р н; 2 місце - команда дівчат 2005 - 2006 р н; 3 місце - команда юнаків 2007 -2008 р н.

У номінації "Кращий гравець" були відзначені : Гліб Губчак (серед хлопців) та Дарія Осаволюк (серед дівчат).

Всі призери були нагороджені грамотами, а старші діти грамотами, медалями та солодкими призами. Кращі гравці - цінними призами.

В конкурсі малюнків перемогла юна волейболістка - Анна Волощук, за що отримала приз.   Діти отримали ігровий досвід та в піднесеному настрою налаштувались на подальшу працю по вдосконаленню навичок і вмінь гри в волейбол.

До нових зустрічей на волейбольних майданчиках.

«ХІ Фестиваль волейболу»

Опубліковано: 20 грудня 2021 року