До відома суб’єктів господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів у межах Білоцерківської міської територіальної громади та містян!

У зв’язку із введенням на території Київської області «червоного» рівня епідемічної  небезпеки, з 26.03.2021 року протоколом №6 позачергового засідання Київської обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постановлено: суб’єктам господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів забезпечити здійснення регулярних та нерегулярних перевезень, зокрема перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, в електричному (тролейбус) транспорті в межах Київської області у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Зауважимо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» прийняті рішення комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Опубліковано: 26 березня 2021 року