“Білоцерківська велосотка”

18 червня відбувся п’ятий веломарафон «ВелоСотка Біла Церква - 2023». Участь у традиційному заїзді взяли близько 170 велоспортсменів із різних міст України. Кожен велосипедист повинен самостійно подолати дистанцію майже у 100 кілометрів.

Під символічним номером “72” участь у велозаїзді взяв ветеран ЗСУ, воїн 72-ї бригади імені Чорних Запорожців Олександр Прокопенко.

Перед початком стратів учасники разом виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників.

Організаторами заходу виступили громадська організація “Біла Церква Туристична” та клуб ветеранів велоспорту “Віраж”. Захід відбувся за сприяння Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради .

Як зазначає керівник громадської  організації  “Біла Церква Туристична”  Олена Фастівська, цього року не буде змагань за призові місця, оскільки багато традиційних учасників змагань не зможуть прийняти в них участь, бо наразі захищають Україну у лавах Збройних Сил. Абсолютний переможець велопробігу отримає символічний подарунок - жовту майку лідера. Натомість, усі зібрані від організації заходу кошти підуть на потреби ЗСУ.

Опубліковано: 19 червня 2023 року