Білоцерківська громада відзначає День Соборності.

Традиційно 22 січня у нашій державі відзначається День Соборності України. Цього року виповнюється 104 річниця проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Тож, з нагоди цього свята у Білій Церкві відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв, які віддали свої життя за свободу та незалежність України.

У заході взяли участь міський голова Геннадій Дикий, начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Анна Олійник, військові та жителі громади.

Також, напередодні свята у Білоцерківській громаді відбулись тематичні дитячі майстер-класи, літературні читання, а у Білоцерківській школа мистецтв №1 - концерт присвячений Дню Соборності.

Пам’ятаймо, що єдність українського народу є запорукою успішного розвитку української державності та гарантованої нашої Перемоги!

Опубліковано: 22 січня 2023 року