50 років подружнього життя – символ міцних і щирих почуттів

Без перебільшення можна сказати, що 50 років спільного життя - ціла вічність.

За п’ять десятиліть шлюбу подружжя переживають безліч радісних, а також тривожних моментів життя. Але, незважаючи на всі негаразди, ця дата чітко показує кожному з нас, що почуття у чоловіка і дружини лишилися міцними і щирими.

У Білоцерківській громаді традиційно вшановують такі пари, адже їх відносини у сім’ї, вміння зберегти родинний вогник  є важливим прикладом для молоді.

Напередодні Новорічних свят п’ять «золотих пар» отримали вітання та пам’ятні подарунки від міської влади.  29 грудня начальник управління молоді та спорту міської ради Олексій Копишинський завітав до родин:

НІКУЛІНИХ Сергія Васильовича та Тамари Михайлівни,

РЄЗНІКІВ Івана Івановича та Валентини Василівни,

СМІРНОВИХ Віктора Олександровича та Ольги Анатоліївни,

МАРИНЧЕНКІВ Олексія Васильовича та Ніни Олександрівни,

НАЗАРЧУКІВ Віктора Володимировича та Олени Андріївни.

Від імені міського голови Геннадія Дикого начальник управління молоді і спорту Олексій Копишинський привітав подружні пари із «золотим ювілеєм» та побажав їм ще довгих років подружнього життя, поваги від рідних і близьких та миру всій Україні.

Нехай світлі спогади та міцна любов й надалі гріють ваші душі, нехай у ваших сім’ях панує здоров'я, розуміння і добробут, а над головами сяє мирне українське небо!

50 років подружнього життя – символ міцних і щирих почуттів

Опубліковано: 30 грудня 2022 року