Визначені лауреати міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2020 рік

23 грудня 2020 року відбулося засідання комісії з присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2020 рік.

За результатами таємного голосування комісія визначила лауреатів та рекомендувала управлінню з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради винести на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради питання щодо присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2020 рік:

- колективу народної студії петриківського розпису «Азалія» (керівник Красніцька-Луцик Л. М.) центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради за вагомий внесок у розвиток культурно-мистецьких традицій міста, активну виставкову діяльність та творчі успіхи на ниві образотворчого мистецтва;

- вокальному ансамблю «Купавонька» (керівник Крижешевська Л. Ю.) комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №1» за високу виконавську майстерність та значний внесок у виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління.

 Питання про присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2020 рік буде винесено на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради у січні 2021 року.

Управління з питань молоді та спорту

                                                                  Білоцерківської міської ради


Опубліковано: 24 грудня 2020 року
Поділитися