Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Шановні мешканці Київщини!

Останнім часом збільшилася кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних.

Варто зазначити, що основним джерелом формування коштів Фонду соціального страхування України є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.

Проте це жодним чином не прискорює виплату належних їм коштів, тому що фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заявок-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Але підготовка відповідей на ці звернення забирає час, увагу і кошти фонду.

Не існує механізму прискорення виплати лікарняних. Усі ваші лікарняні оплачуються виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу ФСС. Будь ласка, перевіряйте в своїх комісіях (уповноважених) із соціального страхування своєчасність прийняття до оплати вашого листка непрацездатності та внесення його в заявку на оплату фондом.

Зі сподіванням на розуміння та взаємну співпрацю – управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Опубліковано: 29 жовтня 2019 року