Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

День працівника соціальної сфери України

У зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, з 1 серпня 2017 року розпочало свою роботу відділення у місті Біла Церква управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Фонд соціального страхування (далі – Фонд) є невід’ємною частиною соціальної сфери країни, а його працівники сумлінно виконують свої обов’язки з надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Діяльність Фонду безпосередньо пов’язана з вирішенням важливих проблем у житті людини – від народження до старості.

У важкий для держави час, система соціального страхування з тимчасової втрати працездатності послідовно і впевнено здійснює надзвичайно важливе і відповідальне завдання – забезпечення підтримки в складні життєві часи найбільш активної, працездатної частини суспільства, тобто тих, хто створює матеріальні і нематеріальні блага, призначені для споживання суспільством в цілому.

Ця підтримка полягає в отриманні працюючими матеріального забезпечення внаслідок тимчасової непрацездатності пов’язаної з хворобою, необхідністю догляду за хворою дитиною, вагітністю та пологами, у разі смерті застрахованої особи та членів її сім’ї, які перебували на її утримані, а також соціальних послуг у вигляді реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах (в тому числі для дитини в супроводі одного дорослого).

Станом на 1 листопада 2019 року у відділенні на обліку перебуває                                   17636 страхувальників, кількість застрахованих осіб, охоплена захистом Фонду –  56 979 осіб.

Одним із пріоритетних напрямів роботи є забезпечення застрахованих осіб путівками на реабілітаційне (відновлювальне) лікування на базі санаторно-курортних закладів, розташованих на територіях курортів державного та місцевого значення або в лікувально-оздоровчих місцевостях, після перенесених захворювань і травм, яке являє собою сукупність заходів, покликаних забезпечити особам з порушенням функцій (внаслідок хвороб, травм чи вроджених дефектів) їх повне або часткове відновлення, повернення втраченої трудової функції тощо.

Станом на 01 листопада 2019 року відділенням у місті Біла Церква здійснюються щомісячні страхові виплати 367 потерпілим (членів їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат - 69 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

Відділення у м. Біла Церква УВД ФСС України у Київській області компенсує повну вартість ліків і медичних виробів, необхідних потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання упродовж усього періоду до відновлення здоров’я або пожиттєво.

Соціальна програма реалізується шляхом компенсації вартості препаратів безпосередньо застрахованій особі на підставі розрахункових документів.

Застрахована особа може придбати потрібні їй препарати, вироби медичного призначення у будь-якому аптечному закладі, зберегти чеки та передати їх до відділення виконавчої дирекції Фонду для компенсації вартості.

Нагадаємо, крім фінансування лікарських засобів і медичних виробів, усі потерпілі на виробництві мають право на такі соціальні послуги від ФССУ: лікування в закладах охорони здоров’я; медична реабілітація; протезування; медичний догляд; забезпечення спеціальними засобами пересування (колясками); санаторно-курортне лікування тощо.

Незважаючи на складні умови спеціалісти відділення у місті Біла Церква розуміють свою відповідальність та те, що за кожною їх справою є людина, яка потребує захисту та підтримки.

Служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, багатий досвід роботи, вміння бути чуйним і доброзичливим, з розумінням ставиться до турбот і потреб людей  – всі ці риси допомагають працівникам відділення виконувати державну соціальну політику.

За додатковою інформацією страхувальники та застраховані особи можуть звернутись до відділення у місті Біла Церква, яке знаходиться за адресою: 09100,  Київська обл., м. Біла Церква, вул. Б.Хмельницького, буд. 9, 3 поверх, тел.: 5-85-18, 5-94-89,  e-mail: fssnv022@ukr.net або зайти на офіційну сторінку відділення в мережі Face-book – Відділення у місті Біла Церква управління ВД ФСС України у Київській обл.

Начальниця відділення у місті
Біла Церква УВД ФСС України у Київській області          М. М. Лазаренко