Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Працівники управління соцстраху Київщини зустрілися з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Миколою Хобзеєм

11 березня, відбулася робоча зустріч заступниці начальника управління – начальниці фінансово-економічного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Ірини Крещенської, начальниці відділу медичних та соціальних послуг Тетяни Мельник з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики України Миколою Хобзеєм.

У ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці, зокрема, щодо можливостей забезпечення потреб потерпілих на виробництві Київщини технічними засобами реабілітації.

Минулоріч обласне управління забезпечило медичними та соціальними послугами 310 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на суму 8152 тис. гривень.

Зважаючи на карантинні обмеження, які впливають на роботу транспорту, а також віддаленість підприємств, які займаються виготовленням протезно-ортопедичних виробів, сторони домовилися зосередити свої зусилля на таких завданнях як усунення перешкод на шляху до надання послуг.

Микола Хобзей зауважив, що на очолюваному ним підприємстві проведено оновлення менеджменту, всі зусилля працівників направлено на оновлення асортименту продукції та послуг, удосконалення комплектуючих та матеріалів, що дозволить гнучко реагувати на різноманітні потреби осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, що Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство - одне з найстаріших протезно-ортопедичних підприємств в Україні. Незважаючи на солідний вік, підприємство є провідним у галузі і стабільно займає лідируючі позиції на ринку протезно-ортопедичних виробів.

Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має потужну матеріально-технічну базу, оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовити протезно-ортопедичні вироби за новими прогресивними технологіями із застосуванням закордонних та вітчизняних комплектуючих провідних виробників. Серед інших, це виробники Німеччини (OttoBock), Сполучених штатів Америки (Freedom Innovations, TouchBionics), Японії (Swan, Nabtesco). Окрім того, на підприємстві функціонує сервісний центр, що надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування технічних засобів реабілітації.


Опубліковано: 19 березня 2021 року
Поділитися