Рятувальники провели інструктаж

17 вересня працівники Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області провели інформування керівника та відповідальних осіб Білоцерківської ЗОШ І-ІІІст. №18 в приміщеннях якої буде знаходитися виборча дільниця щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час виборчого періоду.

Рятувальники розповіли про типові протипожежні недоліки, які характерні для більшості виборчих дільниць. Правила користування первинними засобами пожежогасіння та порядок дій під час пожежі. Адже підготовку виборчих дільниць щодо забезпечення пожежної безпеки потрібно проводити заздалегідь, не чекаючи виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час інструктажу рятувальники роздали інформаційні пам’ятки відповідного змісту.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 21 вересня 2020 року