Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

По Білоцерківському регіону надходження єдиного податку склали 37,6 млн. гривень

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва надходження податку зросли на 25% або 7,5 млн. гривень у порівнянні з січнем – липнем 2018 року.

Основну частину надходжень, а це 64,9 відсотки або 24,4 млн. гривень, сплатили фізичні особи – підприємці. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6,1 млн. гривень. Більше 25% або 9,7 млн. гривень склали надходження від сільськогосподарських товаровиробників. (+702 тис. гривень до минулого року). Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло 3,4 млн. гривень, що на 668 тис. гривень перевищило минулорічний показник.

Нагадаємо, що відповідно до вимог статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат та використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку.

Порушення зазначеної вимоги вважається неоприбуткуванням (неповним та/або несвоєчасним) оприбуткуванням готівки.

Білоцерківське управління
ГУ ДФС у Київській області