Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

На Білоцерківщині, Тетіївщині, Сквирщині та Володарщині проведено ряд заходів роз’яснювального характеру з детінізація зайнятості

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що на виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 на Білоцерківщині, Тетіївщині, Сквирщині та Володарщині проведено ряд заходів роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

Зокрема, для роботодавців регіону проведено спільні наради-семінари з представниками територіальних органів, податківців, фахівців Білоцерківської, Володарської та Тетіївської районних філій Київського обласного центру зайнятості.

Також, у форматі круглого столу на тему: «Детінізація відносин у сфері зайнятості населення» з суб’єктами господарювання, податківці та фахівці Сквирської районної філії Київського ОЦЗ обговорили основні проблемні питання, які виникають у платників під час здійснення господарської діяльності та допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Відповідні спільні заходи з детінізації відносин у сфері зайнятості населення території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області, в подальшому, стануть запорукою поліпшення соціального захисту найманих працівників та стабільних і своєчасних надходжень до місцевих бюджетів регіону.

Білоцерківське управління

imgpreview