Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Дайджест новин 21.07`20

За І півріччя поточного року до місцевих бюджетів території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області надійшло понад 1070 млн. гривень

За словами очільника Василя Зеленського, ріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів у порівнянні з минулорічним показником склав 5,9% або 60 млн. гривень.

Традиційно, у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок з доходів фізичних осіб – 706,7 млн гривень або 66% надходжень. У порівнянні із січнем-червнем 2019 року надходження зросли на 10,1 млн гривень.

Також, стабільно і суттєво поповнює бюджети місцевих громад надходження єдиного податку від малого підприємництва. Цьогоріч, порівняно з аналогічним періодом 2019 року, надходження податку зросли на 19,5 млн.гривень, і станом на 01.07.2020 року становлять 191,3 млн. гривень. Зокрема, від фізичних осіб «спрощенців» надійшло 136,5 млн. гривень (+ 15,8 млн. грн.), сплата податку юридичними особами склала 20,3 млн. гривень (+ 1,7 млн. грн.), а сільськогосподарськими товаровиробниками -  34,5 млн. гривень (+ 2,0 млн. грн.).

ГУ ДПС у Київській області

Кампанія декларування: Сплата задекларованих податкових зобов’язань закінчується 30 вересня 2020 року

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, що граничний термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб і з військового збору, цьогоріч, спливає 30 вересня 2020 року.

Нагадаємо, що цей термін встановлено Законом України від 17 березня 2020 року №533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19».

Також повідомляємо, що з метою використання права на податкову знижку декларація про майновий стан і доходи  подається по 31 грудня 2020 року включно.

Зважаючи на протиепідемічні заходи, радимо подати відповідну декларацію в електронному вигляді скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника». Вхід до кабінету здійснюється за адресою : https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

ГУ ДПС у Київській області

«пРРОсто»: Тестування додатку завершується у липні поточного року

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що 31 липня завершується тестування безкоштовного додатку «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO), яке розміщене на офіційному вебпорталі ДПС України та пропонується для тестування усім суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Програмне рішення може використовуватись для реєстрації розрахункових операцій (формування розрахункових документів, фіскальних звітних чеків, їх направлення для фіскалізації на фіскальний сервер, надання фіскального чека покупцеві) та бути встановлене на будь-якому пристрої, що підтримує операційну систему Windows Vista SP2 і вище або Android 4.1 і вище.

Вже з 01 серпня 2020 року суб’єкти господарювання матимуть змогу використовувати не тільки класичні апаратні РРО, а й нові програмні РРО.

Опубліковано: 21 липня 2020 року