Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Дайджест новин 10.07`20

За перше півріччя 2020 року платники території обслуговування Білоцерківського управління пристоличної податкової спрямували до зведеного бюджету понад 2 млрд. гривень

Про це повідомив очільник Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Василь Зеленський. За його словами, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року, надходження до бюджетів усіх рівнів зросли на 7,5% або 141 млн. гривень.

Зокрема, до державного бюджету мобілізовано 962,9 млн. гривень. Приріст надходжень склав 9,18% або 81 млн. гривень. До місцевого надійшло 1070,4 млн. гривень, це на5,94% або 60 млн. гривень більше ніж за січень-червень 2019 року.

Пенсійний та соціальні фонди отримали 937,2 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Темп росту до показника 2019 року становить 105%, що дорівнює 45,7 мільйонам гривень.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Розпочато списання заборгованості минулих років по єдиному соціальному внеску ( ЄСВ)

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з червня місяця поточного року розпочато списання  недоїмки зі сплати ЄСВ фізичним особам – підприємцям, які перебувають на загальній системі оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.

Відповідні зміни внесено законом України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників».

Тому, платники, які за період з 01.01.2017 по 03.06.2020 не отримували дохід (прибуток) від діяльності, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб та до 31 серпня 2020 року  припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності, подають до податкової служби заяву на списання недоїмки та суми  штрафів і пені нарахованих на цю недоїмку. Звертаємо увагу, що нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій і пені відповідно до Закону № 2464 не підлягають поверненню.

Податковим органом може бути прийнято рішення про відмову списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені, якщо за результатами перевірки буде встановлено, що:

1) платник податків отримав дохід (прибуток) протягом періоду з 1 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592;

2) суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті у порядку, передбаченому цим Законом.

У разі якщо суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були частково самостійно сплачені платником та/або стягнуті у порядку, передбаченому цим Законом, податковий орган приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені у частині, що залишилася несплаченою.

Зважаючи на обмежені терміни, просимо, не зволікати із поданням відповідної заяви до контролюючого органу.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області