Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Дайджест новин 03.12`20

Скористатися  правом на податкову знижку є можливість до 31 грудня включно

Білоцерківський відділ податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що на сьогодні, своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 2013 осіб. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, складає 4,6 млн. гривень.

Податковою знижкою можуть скористатись громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату або працюють за договорами цивільно-правового характеру та сплачують податок з доходів фізичних осіб. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Білоцерківський відділ податків і зборів

 з фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області


Легалізації найманої праці:  На зв’язку з платниками податківці Білоцерківщини

Днями, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальницею Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксаною Чустіль на тему: «Актуальні питання легалізації найманої праці та упередження виплати заробітної плати в «конверті».

Питання відповідальності роботодавців за використання найманої праці без оформлення трудових відносин, залишається на сьогодні найбільш запитуваним серед платників.

Нагадаємо, що 02.02.2020 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю в Україні» №378-ІХ від 12.12.2019 року. Цим Законом внесені зміни до ст. 265КЗпП, відповідно до якої, роботодавці несуть відповідальність в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків.

Тому, у випадку залучення найманих працівників, роботодавець має виконати наступні кроки:

1. Оформити трудовий договір з працівником відповідно до ст. ст. 21, 24 КЗпП.

2. Видати наказ чи розпорядження про прийняття працівника на роботу відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП.

3. Повідомити Державну податкову інспекцію за місцем реєстрації про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Білоцерківський відділ податків і зборів

 з фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області

 


Опубліковано: 03 грудня 2020 року
Поділитися