Зустріч міського голови В.Савчука з членами Олімпійської збірної команди України

17 липня в м.Біла Церква відбулася зустріч міського голови В.Савчука з членами Олімпійської збірної команди України, які будуть представляти місто на ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні.

Зокрема, членами Олімпійської збірної команди України будуть білоцерківці: вихованці Київського обласного центру олімпійської підготовки, майстри спорту міжнародного класу України з легкої атлетики (спортивна ходьба) - учасник Олімпійських ігор 2008року, Кубку Європи 2011року, неодноразовий переможець Чемпіонатів України С.Будза, неодноразовий переможець Чемпіонатів України І.Главан, учасник Чемпіонату Європи серед молоді в Литві, Чемпіонату Світу в Кореї, Кубку Світу в Росії, неодноразовий чемпіон України Н.Коваленко, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, учасниця Чемпіонату Світу, неодноразовий переможець Чемпіонатів України С.Чернявська, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної команди України з художньої гімнастики у групових вправах, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіонатів Світу та Європи, вихованка школи Дерюгіних, учасниця та призерка багатьох Чемпіонатів України О.Дмитраш.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук наголосив, що 5-ть кращих спортсменів Білої Церкви будуть представниками Олімпійської збірної команди України із 25-ти з Київської області, і це є вагомим досягненням, адже в місті є багато професійних спортсменів, висококваліфікованих тренерів і головне сприятливі умови для підтримки та розвитку спорту. Міський голова зупинився на заходах, які проводяться в місті по підтримці спорту та спортивних змагань, висловив слова вдячності тренерам за їх наполегливу працю у підготовці спортсменів високого рівня, побажав білоцерківцям-членам Олімпійської збірної команди України перемог та вручив їм матеріальні винагороди.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники ЗМІ.

Опубліковано: 17 липня 2012 року