Змагання зі стріт-воркауту відзначилися чудовими результатами

12 квітня у Білій Церкві уже шостий рік поспіль відбулися щорічні змагання серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів нашого міста «Стріт воркаут – здорове покоління». Турнір був організований ГО «Стріт воркаут» (керівник – Оксана Сахорова) та проведений з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я, за підтримки та сприяння управління освіти та науки та управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради, комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» (директор – Юрій Гончаренко), а також спонсорів та партнерів.

Під час змагань спортивна молодь нашого міста продемонструвала неймовірні результати. У командному заліку перше місце посіли учні ЗОШ №5 (Хавруцький Артем, Мельник Олександр, Покровська Дар’я, Скідченко Ліна); друге місце виборола команда Білоцерківського колегіуму (Плужнік Поліна, Чічканова Анастасія, Караульщук Назар,  Бака Тимофій). На третьому місці – ЗОШ №16 (Бабенко Ігор, Ярмола Роман, Головай Руслана, Бреус Дар’я).

В індивідуальному заліку найкращі результати показали:  «Утримання планки» – Лунжик Поліна (6 хв. 6 сек.) «Скакалка» – Скідченко Ліна (318 разів за 2 хвилини); «Підтягування на турніку» – Семенов Влад – 35 разів; «Віджимання від підлоги» – Гоц Ростислав – 69 разів; «Утримання гімнастичного кута» – Гоц Ростислав – 50 секунд.

Переможці змагань були відзначені грамотами, медалями та кубками, а також призами від депутата міської ради Андрія Короля та приватного підприємця Віктора Шаравари, мережі фітнес-клубів «Форма» та  ТМ «Біос».

У заході взяли участь: начальник управління освіти і управління освіти та науки Юрій Петрик, начальник управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, представники громадськості та ін.

Змагання зі стріт-воркауту відзначилися чудовими результатами

Опубліковано: 13 квітня 2018 року