Змагання з легкої атлетики серед спортсменів-осіб з інвалідністю

25 лютого в м.Біла Церква в манежі стадіону "Трудові резерви" відбулись змагання з  легкої атлетики серед спортсменів-осіб з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь представники спеціалізованої загальноосвітньої школи №19, Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та Білоцерківського професійного ліцею.

До програми змагань входили: біг 60 м та 100 м і стрибки в довжину. Переможці та призери визначались у трьох нозологіях. Їх було нагороджено медалями та грамотами управління з питань молоді та спорту міської ради.

Вітали учасників: заступник начальника управління - начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, заступник директора ЦДЮНСБ "Трудові резерви" Сергій Мартинов та головний суддя змагань, майстер спорту України з легкої атлетики Віталій Головачов.

Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.

Змагання з легкої атлетики серед спортсменів-осіб з інвалідністю

Опубліковано: 26 лютого 2021 року