Змагання винахідливих та кмітливих

01 квітня у світі відзначають День сміху. Цього  дня кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.

В день сміху зазвичай проводиться багато заходів із розвагами та веселощами. Не виключенням стала й Біла Церква. В цей  день відбувся ХIІ розіграш Кубка міського голови серед команд КВК міста.

Проведення конкурсу було започатковано у 2001році з метою організації змістовного дозвілля молоді, її естетичного виховання та подальшого творчого розвитку команд. Підтримавши ініціативу команд КВК вищих навчальних закладів міста, відділ у справах сім`ї та молоді міської ради підготував відповідне подання, в результаті чого міською владою було прийняте рішення про проведення розіграшу Кубка міського голови серед команд КВК міста Біла Церква.

За час розіграшу Кубка його переможцями стали такі команди КВК як «БІСТ» Білоцерківського медичного училища (І розіграш - 2001р.), «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського державного аграрного університету (ІІ розіграш - 2002р, ІІІ розіграш - 2003р., ІV розіграш – 2005р., VІ розіграш – 2007р.) «Айсберг» Білоцерківської філії Державної академії статистики, обліку та аудиту (V розіграш – 2006р), «НА ШАРУ» Білоцерківського національного аграрного університету (VІІ розіграш – 2008р.), «Н2У» Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (VІІІ розіграш – 2010р.), «Збірна районів» ініціативна група молоді Білої Церкви (ІХ розіграш 2011р.), «Б/У» ініціативна група молоді Білої Церкви (X розіграш 2012 р.);  «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету ( ХІ розіграш -2013 р).

Темою цьогорічної зустрічі для команд із вищих навчальних закладів була «Хочете – вірте, хочете –ні!».
За Кубок міського голови у 2016 році  боролися команди:
-   «14-тий маршрут» Білоцерківського національного аграрного університету;
- «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету;
- «RG-45 » Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;
- «Збірна непотрібних професій» Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Університет «Україна».
- «Айсберг» Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Головою журі був капітан та автор команди КВК «Харьковские менты», (півфіналіст Вищої ліги КВК ), володар «малого Ківіна» у темному   - Олександр Пугачов.

Під час зустрічі команди змагали у конкурсах: візитка: «І знову привіт!»;  комбінована розминка на тему гри; біатлон (по 10 жартів); конкур однієї пісні: «Небилиці міста над Россю».

За підсумками гри переможцем стала команда – «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Всі команди-учасниці – отримали відповідні дипломи, грошові премії та пам’ятні  подарунки.

У заході   взяли участь керуючий справами  виконавчого комітету міської ради   М.Антонюк, начальник відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради О.Литвинчук.

Опубліковано: 04 квітня 2016 року