Змагання серед команд КВК міста за Кубок міського голови

15 грудня в м.Біла Церква відбувся ІХ розіграш Кубка міського голови серед команд КВК міста.

Учасників змагань привітав міський голова В.Савчук, побажав їм успіху та зазначив, що міська влада й надалі буде підтримувати розвиток молодіжного руху в місті, сприятиме організації та проведенню різноманітних заходів для молоді.

За Кубок міського голови боролися 5 команд, які представляли Білоцерківський національний аграрний університет, технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, ініціативні групи молоді.

Переможцем Кубка міського голови серед команд КВК міста в 2011 році стала команда КВК «Збірна районів» ініціативної групи молоді.

Всі команди були нагороджені дипломами, грошовими преміями, а команді-переможцю було вручено Кубок міського голови. В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, студентська молодь, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 16 грудня 2011 року