Завершилися одні з найпрестижніших змагань з боксу

13 квітня в Білій Церкві відбулися фінальні  бої XXXIV Всеукраїнського турніру з боксу, присвячені пам’яті нашого земляка, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

Змагання розпочалися 09 квітня,  проводилися  у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Упродовж п’яти днів, на рингу змагалися найсильніші та найкращі боксери з 22 регіонів України, м.Київ, а також Республіки Молдова.

Бої були по-справжньому майстерними та видовищними, адже змагалися спортсмени кращі серед кращих.

Переможці у 10 вагових категоріях отримали  нагороди, пам’ятні медалі та відзнаки ули вручені тренерам та суддям турніру. За підсумками змагань буде сформовано склад команди для участі у подальших чемпіонатах Європи.

Приємно, що й білоцерківський спортсмен Данило Міщерін показав найвищий результат у ваговій категорії 75 кг, виборовши перше місце.

На заході були присутні: народний депутат України, переможець  міжнародного турніру 1997 року  Вадим Івченко,  народний депутат України, президент Білоцерківської федерації боксу Олександр Марченко, народний депутат України, чемпіон Європи є боротьби греко-римської Хвича Мепарішвілі, Чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу серед любителів 1997 року, чемпіон світу заверсією WBO з 2005 по 2011 рік Сергій Дзинзирук, президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, віце-президент Київської обласної федерації боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2011року, учасник команди Українські отамани у напівпрофесійній лізі WSB, учасник олімпійських ігор Володимир Матвійчук, депутат Київської обласної ради, заступник міського голови Олександр Поляруш, депутат Київської обласної ради Вячеслав Хмельницький, депутати Білоцерківської міської ради Ігор Гейло, Олег Музальов,   Володимир Вовкотруб, Володимир Бабенко, Юрій Гончаренко, представники Федерації боксу України   та ін.

Всі бої транслювалися у прямому ефірі Ютуб-каналу Білоцерківської міської ради. Запис відео можна подивитися: https://www.youtube.com/channel/UCdPM-1_lLsjclV-cD199vOw/videos.

Фінальні змагання та нагородження переможців - https://www.youtube.com/watch?v=OJ1_4OAszoM

Вітаємо переможців та бажаємо подальших високих здобутків!

Завершилися одні з найпрестижніших змагань з боксу

Опубліковано: 15 квітня 2019 року