Заслужені нагороди знайшли своїх Героїв

31 серпня у Білій Церкві відбулося нагородження військовослужбовців, які виборювали мир та незалежність на сході України.

З вітаннями та словами вдячності до військових звернувся голова Конгресу Громадянського суспільства України, перший командувач Військово-Морських Сил України, народний депутат України двох скликань, віце-адмірал Борис Кожин.

За патріотизм та відданість рідній державі, сміливість та рішучість при виконанні завдань, а також з нагоди 27 річниці Незалежності України ряд військовослужбовців були нагороджені відзнаками: «Патріот України», «Сильний духом», «Захиснику України», «20 років ВМСУ», «Слава ВМСУ». Доповненням до відзнак стали символічні подарунки – книги та іконки.

Під час заходу виступила також народна артистка України Наталія Шелепницька.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, депутат Білоцерківської міської ради Ігор Гейло, радник міського голови Микола Антонюк, представники структурних підрозділів міської ради, громадськості, військовослужбовці, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Заслужені нагороди знайшли своїх Героїв

Опубліковано: 31 серпня 2018 року