Засідання «круглого столу» щодо обговорення поточних нормативів використання питної води м. Біла Церква

25 жовтня в м. Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ТОВ «Білоцерківвода», яке провів заступник міського голови Сергій Пахольчук.

Заступник міського голови відмітив, що завданням засідання є детальне роз`яснення та  обговорення умов затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води м. Біла Церква. Розробка вищезазначених нормативів застосовується для підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

«Основною причиною  розрахунку нових технологічних нормативів є зміни в чинному законодавстві України. Так, в 2014 році наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було прийнято новий Порядок  розроблення та затвердження  технологічних нормативів використання питної води підприємствами. Тому, відповідно до законодавства України, всі підприємства, які   надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення зобов`язані розробити нові нормативи використання питної води та затвердити їх», - сказав Сергій Пахольчук.

Під час засідання «круглого столу» заступник міського голови зауважив, що ТОВ «Білоцерківвода» вже отримало експертну оцінку поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води м. Біла Церква від Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства». Відповідно до вищезазначеної оцінки, на експертизу представлено розрахунки нормативів  використання питної води для м. Біла Церква, які складаються з двох частин: «Визначення втрат питної води по ТОВ «Білоцерківвода» та «Розрахунку індивідуальних технологічних витрат питної води по ТОВ «Білоцерківвода».

В заході взяли участь заступник міського голови Інна Новогребельська, радник міського голови Микола Антонюк, депутати міської ради, представники ТОВ «Білоцерківвода» та громадськість.

Опубліковано: 25 жовтня 2016 року