Засідання координаційної наради щодо організації шостої хвилі мобілізації

24 червня в м.Біла Церква відбулося засідання координаційної наради щодо організації шостої хвилі мобілізації.

В ході засідання міський голова В.Савчук наголосив, що згідно Указу Президента України від 14.01.2015р №15/2015 «Про часткову мобілізацію» з 18 червня ц.р. розпочато шосту хвилю часткової мобілізації, зупинився на заходах, які проводяться в Білій Церкві щодо забезпечення виконання даного Указу. Відмітив, що мобілізаційні заходи  в місті п’яти попередніх хвиль відбувалися відповідно затвердженого графіка.

Під час засідання присутні обговорили  хід  виконання заходів шостої черги часткової мобілізації, зокрема, зупинилися на питаннях належної організації своєчасного оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, проведення в місті  необхідної роз’яснювальної роботи та ін.

Опубліковано: 25 червня 2015 року