Вшанування переможців чемпіонату Київської області з футболу серед юнаків 2002 р.н. та 1998-1999 рр.н.

24 червня в м.Біла Церква відбулося вшанування вихованців відділення футболу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна» (директор – В.Поздняков), які здобули перемогу у чемпіонаті Київської області з футболу. У двох вікових категоріях збірні команди юнаків 2002 р.н. та 1998-1999 рр.н. стали  чемпіонами.

Вітаючи юних футболістів та їх тренерів із перемогою, міський голова В.Савчук наголосив, що міською владою приділяється значна увага розвитку спорту та підтримці здорового способу життя серед молоді. Відмітив, що участь в обласних змаганнях, які проходили  у  4-х вікових  групах та здобуття перемоги у 2-х із них –це вагоме досягнення для Білої Церкви. Висловив слова вдячності батькам переможців за підтримку, побажав молодим спортсменам великих спортивних досягнень та вручив членам команд  та їх тренерам подяки з наданням матеріальної винагороди і кубки переможців.

На заході були присутні представники громадськості на міських ЗМІ.

Опубліковано: 24 червня 2015 року