Засідання громадської ради

02 квітня в м. Біла Церква відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

В ході засідання члени громадської ради обрали голову громадської ради - В.Цвірова - голову Білоцерківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір». Заступником голови обрано – С.Завадка - представника координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України.

Також присутні на засіданні затвердили структуру громадської ради, Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, регламент та план першочергових дій ради, обговорили ряд організаційних питань.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, заступник міського голови М.Антонюк.

Опубліковано: 03 квітня 2013 року