Нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із французької та німецької мов

24-29 березня в м.Біла Церква відбувався IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької та німецької мов.

Зокрема, 29 березня ц.р. відбулося урочисте закриття та нагородження переможців даної олімпіади, метою якої є стимулювання самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному й поглибленому вивченні іноземних мов, виявлення, підтримка та розвиток обдарованих учнів.

В цьому навчальному році загальна кількість учасників Всеукраїнської олімпіади – 227 учнів 9-11-х класів з усіх областей України, міст Києва, Севастополя, Автономної Республіки Крим. Переможці та учасники олімпіади були нагороджені дипломами, цінними подарунками та літературою німецькою і французькою мовами.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, директор департаменту освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 29 березня 2013 року