З Великоднем!

Прийміть сердечні вітання з нагоди величного християнського свята – Воскресіння Христового!

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні.

Хай диво Християнського Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.

Христос  Воскрес!

З  глибокою повагою
                голова Київської обласної ради                                                        О. Качний

Опубліковано: 30 квітня 2013 року