Юні білоцерківці вибороли 5 призових місць на чемпіонаті Київської області з шахів

З 16 до 18 лютого 2018 року в ШШК ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква проходив чемпіонат  Київської  області з  шахів серед юнаків та дівчат до 8, до 10 років та молодших. Приємно відзначити, що у старті чемпіонату взяли участь збірні команди з таких міст, як Бровари, Буча, Обухів, Сквира, Ірпінь, Фастів, Біла Церква,  які протягом трьох днів визначали найсильнішого.

Варто відмітити, що із 12 переможців Чемпіонату Київської області з шахів 5 призових місць вибороли білоцерківці.

Чемпіонами Київської області серед юнаків до 10 років став Назар Бортяний (м.Біла Церква), до 8 років – Сергій Однорог (м.Біла Церква).

Чемпіонами Київської області серед дівчат до 10 років стала Єлизавета Яросько (м.Біла Церква), до 8 років – Дарина Заєць (м.Біла Церква).

Головним суддею змагань виступив Володимир Шушкевич.

На урочистому відкритті змагань були присутні організаційний  комітет  та  почесні  гості  змагань, а саме: в.п. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, президент Київської обласної федерації шахів Валентин Штика, директор  ДЮСШ «Юність», заступник голови відділення Національного Олімпійського Комітету України в Київській області Володимир Корнієнко.

За інформацією управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 21 лютого 2018 року