Визначено переможців міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2017 році

21.04.2017 року відбулося засідання комісії по проведенню ІІ етапу міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських  організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2017 році (визначення переможців конкурсу).

Переможцями  міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2017 році визначено наступні проекти та рекомендовано відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради профінансувати їх в сумі:

- 13 530 тис. грн. проект  - Формування патріотизму та гуманізму серед молоді Білої Церкви через вивчення руху Опору під час нацистської окупації на території міста Біла Церква та краю (Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.).

- 17 000 тис. грн. проект -  Білоцерківський міський міжшкільний лазертаг – турнір; (Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.).

- 13 000 тис. грн. проект  - Літній мобільний табір «А у нас у дворі»  (Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.).

- 18 000 тис. грн. проект  - Комплексна організація дитячого та молодіжного дозвілля в місті Біла Церква   (Громадська організація «Молодіжна Народна Ліга  Гумору» (голова -  Пугачов  О.В.).

- 18 000 тис. грн. проект -  Видання збірки матеріалів з робочою назвою «Бойовий шлях 72-ОМБР в 2014- 2017 роках» (Білоцерківський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода просвіта» (голова осередку - Климчук К.В.).

- 13 000 тис. грн. проект - Організація соціологічного дослідження та видання друкованих матеріалів щодо соціального становлення молоді з інвалідністю (Білоцерківський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації студентів – інвалідів «Гаудеамус» (голова - Карпова О.О.).

- 10 000 тис. грн. проект - «Арт - простір «Галерея дитячих малюнків»  (Громадська організація «Команда молоді Київщини» (голова - Крамар О.С.)

- 780 грн. проект - Підготовка та проведення змагань практичної стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді (Білоцерківський січовий курінь ім. Б. Хмельницького Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» (голова - Пантюшенко В.М.).

- 690 грн. проект - Підготовка та проведення змагань з воєнізованого кросу серед учнівської молоді Білої Церкви (Білоцерківський січовий курінь ім. Б. Хмельницького Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» (голова -  Пантюшенко В.М.).

- 6000 тис. грн. проект - Підготовка та проведення водного походу під прапорами України за маршрутом: Володарка – Біла Церква (Білоцерківський січовий курінь ім. Б. Хмельницького Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» (голова -  Пантюшенко В.М.)

З переможцями укладаються угоди про співпрацю між відділом у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради та громадськими організаціями, відповідно якого організація, по закінченню проекту зобов’язується публічно прозвітуватись про  виконання   реалізованого проекту у визначені строки.

Проекти, які визначено переможцями конкурсу, включаються до календарного плану заходів відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 24 квітня 2017 року