Визначено кращого спортсмена місяця

27 червня перед початком засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради міський голова Геннадій Дикий урочисто нагородив кращого спортсмена місяця м. Біла Церква та його тренера.

За підсумками травня ц.р. кращим спортсменом визнаний Артем Теслер – член збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу з велосипедного спорту, призер Кубку світу в командній гонці, переможець та призер міжнародних змагань у Тайланді, Ірані та Китаї, двічі срібний призер міжнародної багатоденної велогонки «Тур України». Артем є вихованцем ДЮСШОР «Промінь» та Центру олімпійської підготовки.

Подякою за підготовку спортсмена був нагороджений його тренер – Заслужений тренер України Сергій Чмирук.

Нагородження кращого спортсмена та його тренера проводиться щомісяця за результатами участі в змаганнях протягом місяця – згідно з Програмою розвитку фізичної культури та спорту, затвердженої відповідним рішенням Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 27 червня 2017 року