Виставка, яка створює зимовий настрій

24 січня у виставковій залі бібліотеки № 8 відбулося відкриття виставки робіт учасників міського конкурсу дитячого малюнку «Світи, зоре, світи, ясна!».

На виставці представлено більше 200 робіт 150  учасників конкурсу.

Роботи  юних художників вражали кількістю технік, жанрів та ідей. У творах учасників  висвітлені різноманітні теми, більшість яких були навіяні зимовими настроями.

Привітали учасників конкурсу голова журі Валерій Ружицький, головний спеціаліст  відділу  культури та туризму міської ради Алла Карабач. Вони наголосили, що Біла Церква вчергове підтвердила, що має багато талановитих, креативних та непересічних дітей, які вміють за допомогою пензля передати життєві історії, власні фантазії, емоції та почуття, вдало відтворити художні твори в ілюстраціях. Висловили слова вдячності педагогам, які вміють розгледіти і розвинуту таланти та вручили грамоти з подарунками переможцям конкурсу.

Діти також отримали вітання, дипломи та подарунки від спонсорів конкурсу:  депутата Київської обласної ради  Сергія Яременка, представника  супермаркету будівельних  та оздоблювальних матеріалів «Будмаркет» Наталії Іванової, завідуючої Центральною дитячою бібліотекою Олени Корнієнко та ін.

Білоцерківська художниця Тетяна Максимова звернулася з побажанням  до юних митців зберегти дитяче бачення світу, яскраву палітру фарб, неповторний колорит, особливий настрій, щоб стати достойною зміною художникам  сучасності.

Компетентне журі, вивчивши та проаналізувавши всі роботи визначило 27 переможців конкурсу  у 3 вікових категоріях.

Отож, ось вони переможці:

- Молодша вікова категорія (5-9 років)

І місце:

Прізвище, імя переможця

Назва роботи

Вік

Педагог

-Коробко Марк          «Новорічна ніч»                               7  років           Коробко В.І.

-Хрущ Євгенія           «Свинка-балеринка»                        9  років           Чубачкина Л.М.

-Камкова Аліса          «Весілля»                                          7  років           Шевченко І.Г.

ІІ місце

-Мазурук Влада         «Дарунок осені»                              7 років            Гайдаєнко О.В.

-Кукса Ксенія   «Щедрий вечір»                              9 років            Матвієнко Т. В.

-Поп Софія                 «Кольорові котики»            8 років Гуртовенко В.Г.

ІІІ місце

-Сергієнко Дарина                 «Золоті берізки»                   6 років Матвієнко Т.В.

-Коновал Мілана                    «Колядка»                             8 років Яросевич О.

-Гончаренко Зоряна              «Підводний світ»                  5 років Матвійчук      С.

- Середня вікова категорія (10-13 років)

І місце

Іванова Варя              «Ніч на Івана Купала»                      13 років          Соколовська К.А.

Рубець Ганна             «Обжинки»                                        13 років          Гуртовенко В.Г.

Шутенко Дарина       «Махенді»                                          12 років          Соколовська К.А.

ІІ місце

Костенко Марія         «Яблучний спас»                              13 років          Матвієнко Т. В.

Вагіна Марина           «Різдво»                                             10 років          Яросевич О.

Кривенда Анна          «Пташиний рай»                               13 років          Красніцька-Луцик Л.М.

ІІІ місце

Мисливська Анна                 «Осінні янголи»                    10 років          Матвієнко Т. В.

Шерметинська Даша «Несуть лелеки»                   10 років          Красніцька-Луцик Л.М.

Паладюк Вікторія                 «Масляна»                             13 років          Соколовська К.А.

- Старша  вікова категорія  (14-17 років)

І місце

Баранова Вікторія                 «Магія Свята»                       15 років         Гайдаєнко О.В.

Лещенко Руслан                    «№48»                         14 років         Яросевич О.

Філіпова Саша                       «Всесвіт»                               14 років         Гуртовенко В.Г.

ІІ місце

Літус Світлана                       «Господиня лісу»                  14 років          Шевченко І.Г.

Лукіянець Катерина                                                             14 років          Красніцька-Луцик Л.М.

Андрієнко Тимофій              «Хто я»                                   14 років          Гайдаєнко О.В.

ІІІ місце

Зайчук Анна                          «Моя мрія»                            14 років          Большаков В.Л.

Скороход Катерина              «Розплітає зима коси»          15 років          Коробко В.І.

Горбань Дарина                    «Зимова казка»                      16 років          Большаков В.Л.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів!

Виставка, яка створює зимовий настрій

Опубліковано: 25 січня 2019 року