«Вирішуючи питання гуртом, можна досягти кращих результатів»

27 жовтня Білу Церкву з робочим візитом відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який відвідав низку спортивних комунальних закладів міста.

 

Під час зустрічі присутні обговорили низку державних програм, якими може скористатися наше місто. Зокрема це програма реконструкції, капітального будівництва й ремонту плавальних басейнів, а також програма будівництва універсальних спортивних майданчиків, на яких можна займатися різними видами спорту. Також під час зустрічі було акцентовано увагу на ряд серйозних питань щодо обладнання, надання тренерсько-викладацькому складу статусу науково-педагогічних працівників. Актуальними є і питання рівня заробітних плат, залучення нових фахівців до підготовки спортсменів тощо.

 

«Цей візит дає змогу ознайомитися з низкою актуальних для спортивної галузі Білої Церкви питань, гуртом напрацювати шляхи для їх вирішення. Спільними зусиллями – міської, районної, обласної влади, Уряду, держави – ми зробимо значно більше, ніж поодинці», - наголосив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

 

Міський голова Геннадій Дикий зауважив, що в Білій Церкві значна увага приділяється спортивній галузі міста: за підтримки державного та обласного бюджетів збудовано спортивні стадіони, обладнані полями зі штучним покриттям, майданчики мульти-спорт тощо.

 

«Наша мета – виховати здорове молоде покоління, якомога більше залучаючи дітей до занять спортом, активного способу життя. Попри низку питань, які ще потрібно вирішити, місто має чимало здобутків. Проблеми накопичувалися протягом значного періоду часу, і для того, аби їх вирішити, також потрібен час, а ще зусилля та кошти», - наголосив Геннадій Дикий.

 

Народний депутат України Хвича Мепарішвілі під час зустрічі відмітив, що Біла Церква – спортивне місто, і важливо спільними зусиллями державної та місцевої влад відновлювати заклади фізичної культури та спорту, використовуючи всі наявні можливості.

 

Відвідавши Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», міністр молоді та спорту України зустрівся з учнями та тренерами. Вихованцям ліцею-інтернату побажав гарно навчатися, гарно займатися спортом та завойовувати медалі не тільки на місцевих та Всеукраїнських, але й на міжнародних змаганнях.

 

Під час візиту учасники зустрічі ознайомилися з діяльністю КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», оглянули приміщення – навчальні кабінети, гуртожиток, музей «Українська світлиця» тощо.

 

До спортивного закладу поважні гості завітали не з порожніми руками: Міністерством молоді та спорту України для КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» було закуплено два борцівських килими та комплект гімнастичного спорядження.

 

Варто відмітити, що у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» представлені такі види спорту, як греко-римська боротьба, вільна боротьба, баскетбол (юнаки), волейбол (дівчата), важка атлетика, легка атлетика, лижні гонки, гімнастика художня, плавання.

 

У закладі виховується 225 дітей, працює 32 штатних тренера, серед яких 5 відмінників освіти, 2 заслужених працівника фізичної культури і спорту, 3 заслужених тренера України, 1 майстер спорту України міжнародного класу, 14 майстрів спорту України, 13 мають  вищу кваліфікаційну  категорію, 22 першу категорію.

 

Заклад має низку досягнень. За роки існування було підготовлено 4 Заслужених майстра  спорту України; 33 Майстра спорту України міжнародного класу; 193 Майстра спорту України; понад 350 членів юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України.

 

Серед вихованців ліцею-інтернату 14 учасників Олімпійських ігор, з них 2 чемпіона. Понад 50 випускників відділень ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу) були і є гравцями команд суперліги та вищої ліги України.

 

Під час відвідин комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» учасники зустрічі ознайомилися з функціонуванням секцій фехтування та настільного тенісу, оглянули спортивний та гімнастичний зали, а також басейн, тир тощо.

 

На сьогодні в школі працюють відділення з 6 видів спорту: баскетбол, гімнастика спортивна, плавання, стрільба кульова, стрибки на батуті, фехтування. Працюють 36 тренерів, з яких 30 штатних; 3 тренери вищої категорії, 4 заслужених тренери України, 1 Заслужений працівник фізичної культури та спорту.  

 

Школа має п’ять спортивних класів, учні яких навчаються на базі загальноосвітньої школи №18. Тренери тісно співпрацюють з міською гімназією №2. Кадети цієї гімназії засвоюють ази плавання, стрільби кульової, фехтування.

 

Під час візиту до Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази «Трудові резерви» було обговорено низку питань щодо реконструкції даного об’єкту, розвитку подібних об’єктів по Україні в цілому. Загальна площа стадіону – 3896, 8 кв. м з липня 2018 року на стадіоні «Трудові резерви» було розпочато капітальний ремонт. На даному етапі вже завершено роботи з облаштування футбольного поля, встановлено системи автоматичного поливу та дренажу, посіяно траву тощо.

 

Наступний етап робіт передбачає заміну бігових доріжок, герметизацію та оновлення трибун (заміна сидінь тощо) для глядачів, а також відновлення вхідної групи споруди. Потребують додаткового вирішення питання щодо ремонту підтрибунних приміщень; заміни системи опалення в адміністративному корпусі; облаштування опалення, водопостачання та постачання електроенергії в окремих трибунах; освітлення ядра стадіону тощо.

 

У зустрічі взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Ігор Гейло, Юрій Гончаренко, Геннадій Джегур, заступник міського голови Катерина Литвиненко, керівники спортивних закладів міста, спортсмени, представники громадськості, журналісти ЗМІ та ін.

«Вирішуючи питання гуртом, можна досягти кращих результатів»


Опубліковано: 27 жовтня 2018 року
Поділитися