Всеукраїнські змагання з лижоролерів: уперше в Білій Церкві

05-06 серпня в Білій Церкві вперше відбулися Всеукраїнські змагання з лижоролерів, відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів 2000-2004 р.н. з різних міст України. Варто відмітити, що лижоролери – це лижі на роликах, які призначені для тренування спортсменів-лижників на дорогах із твердим покриттям у літній період.

Організаторами цього спортивного дійства виступили: Міністерство молоді та спорту України, управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерація лижного спорту України.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого учасників змагань привітав його радник Микола Антонюк:

«Приємно бачити в Білій Церкві спортсменів з різних міст України. Це молодий вид спорту, який має на сьогодні певну популярність, і ми хочемо, аби в Білій Церкві він був ще більш поширеними. І саме сьогоднішні перегони, ваша участь у них, ваші вміння стануть саме тим кроком, які зроблять ці змагання більш відомими не тільки серед молоді, але й серед інших вікових груп населення. Тож бажаю, аби ви досягли найвищих висот, і щоб Біла Церква всіляко посприяла в їх досягненні. Нехай переможе найсильніший!».

Право підняти державний прапор надали провідним спортсменам, які взяли участь у змаганнях: Дар’ї Рубцовій – члену збірної юнацької команди України, учасниці Європейського олімпійського фестивалю (м.Суми) та Іллі Єрмолаєву – члену  збірної юнацької команди України, призеру Чемпіонату України (м.Біла Церква).

У заході взяли участь почесні гості та члени організаційного комітету даних змагань: Президент Федерації лижного спорту України, голова технічного комітету з лижних гонок Володимир Нечаєв, директор Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, Заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України Володимир Балясніков, головний суддя змагань – Микола Фастовець.

Під час першого дня змагань спортсмени долали дистанцію 350м, під час другого – 4, 8 та 10км.

Таким чином, переможцями Всеукраїнських змагань, відкритого чемпіонату Київської області з лижоролерів серед юнаків 2000-2001 р.н. у гонці супер-спринт 350м, вільний стиль, стали:

І місце – Ісаченко Іван, 2000 р.н., Чернігівська обл.,

ІІ місце – Нікіфоров Андрій, 2000 р.н., м.Біла Церква;

ІІІ місце – Новіцький Владислав, 2001 р.н., Тетіївський район.

У гонці 7,5км, вільний стиль, серед юнаків 2002-2004 р.н. трійку лідерів розділили:

І місце – Кирик Олексій, 2003 р.н., Чернігівська обл.,

ІІ місце – Жувага Олексій, 2002 р.н., Харківська обл.;

ІІІ місце – Кривонос Максим, 2002 р.н., Сумська обл.

У гонці 10км, вільний стиль, серед юнаків 2000-2001 р.н. переможцями стали:

І місце – Ісаченко Іван, 2000 р.н., Чернігівська обл.,

ІІ місце – Мегедь Дмитро, 2000 р.н., м.Біла Церква;

ІІІ місце – Нікіфоров Андрій, 2000 р.н., м.Біла Церква.

У гонці супер-спринт 350м, вільний стиль, серед дівчат 2000-2001 р.н. перемогли:

І місце – Шиман Дар’я, 2000 р.н., Сумська обл.;

ІІ місце – Рубльова Дар’я, 2000 р.н.,  Сумська обл.;

ІІІ місце – Макаріна Анастасія, 2001 р.н., Харківска обл.

У гонці супер-спринт 350м, вільний стиль, серед дівчат 2002-2004 р.н. місця розподілилися так:

І місце – Савінська Анастасія, 2002 р.н., м.Київ;

ІІ місце – Мурза Катерина, 2003 р.н., Сумська обл.

ІІІ місце – Іванченко Анастасія, 2004 р.н., м.Бровари.

Командні результати

У командному заліку перше місце посіла Біла Церква, яка в сумі набрала 288 очок; на 2-му місці – м.Бровари, на 3-му – Київ, на 4 – Тетіївський район, на 5-му – Рокитнянський.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Федерації лижного спорту України та організаторів даного спортивного дійства.

Всеукраїнські змагання з лижоролерів: уперше в Білій Церкві

Опубліковано: 07 серпня 2017 року