Вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького

19 грудня в м.Біла Церква народному муніципальному аматорському хору “Від серця до серця” було вручено Всеукраїнську літературно-мистецьку премію ім. І.Нечуя-Левицького.

Від імені Українського фонду культури художньому керівнику хору В.Клюєву дану премію  вручив  заслужений працівник культури України, член Українського фонду культури А.Кульчицький.

Від імені міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк привітав народний муніципальний аматорський хор “Від серця до серця” з присудженням премії, висловив слова вдячності учасникам хору за їхню активну участь у культурно-мистецькому житті Білої Церкви.

На заході були присутні начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники громадськості та міських ЗМІ, які прослухали концерт у виконанні народного муніципального аматорського хору «Від серця до серця».

Опубліковано: 20 грудня 2012 року