Нагородження переможців та призерів ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та ІІ етапу конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Шевченка

19 грудня в м.Біла Церква відбулося нагородження переможців та призерів ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та ІІ етапу конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Шевченка.

В ході заходу начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик привітав переможців та призерів даних мовних конкурсів, висловив їм слова вдячності за активну участь у популяризації української мови, побажав подальших перемог та вручив дипломи  управління освіти і науки міської ради.

Вчителі, які підготували переможців були нагороджені подяками управління освіти і науки міської ради.

Присутні також отримали вітання від народного депутата України В.Чудновського, а переможці були нагороджені цінними подарунками.

В заході взяли участь представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 20 грудня 2012 року